Dijital Medya Planlama

        Dijital Medya Hizmetleri

Dijital medya elektronik ortamda markaların ve firmaların bulunduğu mecradır. Dijital ortam outdoor, giydirme, görsel basın ve çevrimdışı gibi tüm alanların kapsamış olduğu kitleden çok daha fazlasına ulaşmaya olanak sağlar.


        Dijital Medya Planlaması

Dijital medya büyük olduğu kadar aynı zamanda bir çok farklı kişinin kullanımınada açıktır. Bu sebeple kişisel faktörler, hobi, yaş, cinsiyet, ilgisiz olduğu alanlar ve buna benzer bir çok istatistiği baz alarak doğru analize ulaşmak, istediğiniz hedef kitleyi belirleyip bu kişilere firmanızı tanıtmak bütçenize destek olcağı gibi kalitenizide yükseltir. Bu planlamaları sizin yerinize uygun stratejilerde gerçekleştiriyoruz.


          Dijital Strateji

Dijital medya üzerinde bulunan tüm rakipleriniz analiz edilir. Pozitif yönleriniz ön plana çıkarılır. Saat, gün, tarih gibi unsurlar dikkate alınarak doğru zamanda reklamlarınız hedef kitlenize ulaştırılır. Doğru kelime anahtarları ile tüm bir yılın hatta geçmiş yılların grafiği gözlemlenir geniş kadromuz ve ödüllü profesyonel kadromuz yardımıyla reklamlarınız olabildiğince kusursuz şekilde gösterime sunulur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.