Gmail Reklamları

GMAIL REKLAM MODELLERİ

         Gmail Reklamı Nedir?

Gmail reklamları, Gmail kullanıcılarının kendi mail alanında gördüğü interaktif reklam modelidir. Bu alanlara tıklandığı zaman reklamlar mail gibi açılır, açılan reklam alanlarında videolar, yazılar, formlar vb formatta görseller görünür.


      Gmail Reklamını Neden Seçmeliyim ?

Çok fazla bilinçli tüketiciler tarafından kullanılan Gmail her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Aktif olarak kullanan kişilerin yaş ortamaları 30 civarıdır. Diğer reklam alanları gibi kişileri bunaltacak şekilde karşılarına çıkartılmaz. Kişilere özel hedeflemelerle bu reklam alanları gönderilebilir ayrıca bu gönderilen reklam maillerini yıldız ikonuna basarak saklayabilir, arkadaşlarına gönderebilirler. Mobil cihazlarıda hedef olarak belirleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak sadece mobil ya da sadece bilgisayar üzerinden de reklamlarınızı gösterime sunabilirsiniz.

Bu işlemlerin bana ne gibi yararı olacak derseniz;
Sadece mobil cihazda oynanan ve ya kullanılabilen bir uygulamayı, mobil cihazlarda göstermek akıllıca olacaktır. Bu hedeflemeler hem bütçenizi daha yararlı bir şekilde kullanmayı hedefler ve kişileri yormayarak marka bilinirliğinizi temiz bir şekilde yükselticektir.
Improver Digital olarak bu hedeflemelerin tümünü profesyonel ekibimizle titizlikle düzenliyoruz. Daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.