Mobil Uygulama Reklamları

    Mobil Uygulama Reklamları Ne işe Yarar?

Reklamlarınızı mobil oyun ve uygulamalar içersinde belirli geçiş ve alanlarda gösterir. Windows store (bilgisayar), cep telefonları, tablet gibi elektronik cihaz kullanan kitlelere ulaşmayı hedefler. Tüm bunları doğru biçimde nasıl değerlendirebilirim? Google AdWords'ün sizin yerinize belirlediği (Mobil Görüntülü Reklam Ağı) ilgili hedef kitleye reklamlarınızı ulaştırabilir yada kendi belirlediğiniz alanda reklamlarınızı gösterebilirsiniz.


      Mobil görüntülü reklam ağı nedir?

Hizmeti sizin sektörünüz ile bağdaştırılan uygulama ve oyunlarda reklamlarınızı göstererek, reklamlarınızın boşa gitmemesini sağlayan bir Google optimizasyonudur. Bu sayede reklamlarınızın verimliliği artar ve her kullanıcından indirme ve hit almanızı mümkün kılar.


    Arama Ağı Kampanyaları

Mobil arama ağı kampanyaları, sizin uygulamanıza benzer aramalar yapan kişilerin karşılarına çıkartır. Bu sayede geniş bir kitlenin sizin uygulamanıza rast gelmesini sağlar ve marka bilinirliğinizi üst sıralara taşır.


        Uygulama Tanıtım Reklamları

Bu reklam modeli uygulamanızı kişilere indirme ve anlık hit almanızı arttırmanın en etkili yoludur. Uygulama tanıtım reklamları, kişileri doğrudan Google Play Store'a ve Apple App Store'a yönlendirip uygulamanıza erişimini kolaylaştırır. Tüm bunlar ile birlikte reklamlarınızı istediğiniz ağda gösterip görsel yada video tanıtım gibi reklam modelinde sunuma açık olmaktadır.