SEO HİZMETLERİ

             SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization) Türkçe de arama moturu optimizasyonu anlamına gelir.
SEO çalışmaları web sitesi için organik olarak her hangi bir reklam bedeli ödemeden , Google tarafından verilen kalite puanına göre üst sıralarda görünmenizi sağlar. Tüm bu SEO çalışmaları Google robotları tarafından değerlendirilir ve bu değerlendirmeye göre web siteniz üst sıralara taşınır.


         SEO Önemi ve Amacı

SEO çalışması web sitenizi daha yüksek noktalara, çok daha düşük bütçelerle taşımanızı sağlar. SEO hizmeti ile birlikte marka bilinirliğini arttırmak hem Google hem de kullanıcılar gözünde daha kaliteli görünmek için firmalar için vaz geçilmezdir. Günümüzde bu çalışmaları yapmayan pek az firma kalmıştır. Yani kısacası seo çalışması web siteniz için en uygun reklam türüdür. Google aramalarında reklamsız üst sıralarda bulunur, kişilerin karşısına belli anahtar kelimelerle aramalarda çıkarsınız. Bu da web siteniz için mükemmel bir duruş sağlar.


            SEO Planlaması

SEO planlaması yaparken dikkat edilmesi gereken bir çok unsur bulunmaktadır. Özellikle başka web sitelerinden alıntı yapmadan, kendi özgün makalelerinizin oluşturulması gerekmektedir. Bunun sebebi ise, Google robotları tüm web sitelerini gezer ve benzer içerikler gördüğü zaman alıntı yapan web sitesinin kalite puanını düşürür. Bunun dışında kullanıcıları yormadan anahtar kelimeler girmek hizmet kalitesini kullanıcıların gözünde arttırır. Hazırlayacağınız konuda doğru anahtar kelimeler üzerinden metinler girmeniz ve bu anahtar kelimelere uygun görseller ile hizmete sunmanız gereklidir. Bunun gibi titiz ve doğru çalışmalar ile hedefe ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.