Sosyal Medya Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • /
  • Sosyal Medya Danışmanlığı

      Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Firmaların, işletmelerin ve kişilerin belirli olan hedef kitlelerine (müşterilerine, kullanıcılarına ) sosyal medya platformu üzerinde kendilerine bu kişilere doğru biçimde yansıtabilmeleri, hizmet ve ürünlerini satabilmeleri adına geliştirilmiş bu hizmet sektörüne sosyal medya danışmanlığı denmektedir.


     Sosyal Medya Reklamları Nedir?

Çoğu sosyal medya platformunda yapabildiğiniz bu reklam modeli, belirli bir ücret karşılığında sosyal medya üzerinden sağlanan reklam modelidir. Diğer reklam modellerinden çok daha düşük bütçeyle sağlanabilir. Sosyal medya reklam modelinde diğer reklam mecralarından çok daha detaylı hedef kitle belirlemesi yapılabilir. Örnek vermek gerekirse sadece android, iphone kullanıcılarına göstermek ve sadece 13 yaş grubu üzerine göstermek gibi. Evrensel uygulanan reklam modellerinden çok daha aktif ve pozitif dönüşlere sahip olan reklam modelidir. Bunun dışında popüler olan sosyal medya sayfalarında anlaşmalar yapılarak, size uygun olabilecek kriterlere sahip sayfalarda da gösterime sunulabilir. Tüm bunları sosyal medya danışmanlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sizin yerinize yapılacak detaylı analizler ile başarıya ulaşmanız kaçınılmaz olacaktır.


        Sizin İçin Yaptıklarımız

İçerik yönetimi uygulamamız ile sayfa kriterlerinize uygun aktif, canlı, alıntı olmayan ve güncel paylaşımlar ile kullanıcılardan her gün hit almayı planlıyourz. Kullanıcıları her gün daha da arttırıp elinizde bulunan kullanıcıları da her gün tekrardan sayfanıza ziyaret ettirmek bu uygulamada temel amaçtır. Sayfanızda atılan yorumlara geri dönüşlerin kaliteli olması, anlık cevap vermeniz ve düzgün açıklamalar ile kullanıcıları hoşnut etmeniz gerekmektedir. Bu marka bilinirliğini arttıracağı gibi firmanızın/işletmenizin kalitesinide arttıracaktır. Tüm bunlardan dolayı anlık olarak yorumlara cevap verilir müşteri hizmeti üst düzey tutulur. Organiz olarak genel aramalarda çıkıcak şekilde içerikler oluşturulur. Kriz yönetimi ekibi karşılaşabileceğiniz sorunları göz önünde tutar, rakiplerinizi analiz eder ve tecrübeleriyle yapılamaması gerekenleri ayırt eder. O an çıkmış yada popüler olan veya hiç göz önünde olmayan sosyal medyada anti sempati toplamış mecraları sürekli takipte tutar ve onlara göre paylaşımlarda bulunuruz.