Web Tasarım Ve Yazılım

         Web Tasarımın Önemi

Öncelikle web siteleri sadece bilgi ve görsel paylaşım platformu değil, aynı zamanda markaların imzası haline gelmiştir.
Kullanıcılar web sitelerine girdikleri zaman ne kadar kalitel bir görsel ile karşılaşırsa o ilk izlenim ile firmayı daha güvenilir bulmaktadır.
Kullanıcıların yeni alışveriş yapacağı veya güven sağlaması gerektiği bir işlem için web sitenizi ziyaret ettiğinde web sitenizden hoşlanmaz veya kalitesiz bulabilir. Tüm bu sebeplerden dolayı işleriniz, marka bilinirliğiniz, firma kaliteniz kötü etkilenebilir. Bu veriler ışığında web sitenizin mümkün olduğunca kaliteli içeriklere sahip olması gereklidir.
Gerçekten kaliteli bir web site kullanıcıların dikkatini çekebileceği gibi aynı zamanda hızlı bir hizmet içinde etkili olacaktır.
Kişilerin aradığını rahat bulması, alışverişlerini kolaylıkla yapması, bilgi ve iletişim vb. aramaları hızlı gerçekleştirmesi gibi bir çok yararı vardır.


      Web Yazılım Nedir ?

Web yazılım arka planda kodlamaların çalıştığı web sitenin yönetim ve işleyişinin bulunduğu alandır. Markanın işi ile ilgili yoğunluğu özel yazılımlar sayesinde kolaylıkla çözebilirsiniz. Hazır olmayan tamamen size özgün yazılımlar ile hizmet kalitesinde firmanızı bir üst seviyeye taşıyın. Bu kodlamalar tüm elektronik cihazlarda işlevseldir. Aynı zamanda WordPress alt yapılı hizmet sağlamaktayız. WordPress çalışması ile web sitenizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.


           WordPress Nedir?

WordPress, dünyada en yaygın biçimde kullanılan blog sistemlerinin başında gelmektedir. Aynı zamanda açık kaynaklı bir yazılımdır, bu sebepten ötürü dünyanın her yerinden kişiler bu programlamaya katkıda bulunmaktadır. WordPress çok fazla kullanışlı olmakla birlikte her gün kendini ilerletmeye devam etmektedir. Improver Digital olarak tüm bu hizmetleri fazlasıyla size sağlıyoruz.


         Sizin İçin Ne Yapıyoruz ?

Tamamen özgün ve markanıza özel içerikler hazırlıyoruz. İsteğinize bağlı özel tasarımlar yada beğenilen temalar üzerinden kurulumlar sağlıyoruz. Web sitenizi renkli ve güncel görseller ile firmanıza uygun biçimde dizayn ediyoruz. Kurulum sonrası web siteniz ile ilgili aklınıza takılan yada yapmak istediğiniz tüm yenilikler için destek sağlıyoruz. Bilgisayar ve mobil (responsive) görünüm için uyumlu web siteleri hazırlıyoruz. SEO çalışmalarına uygun alt yapı tasarlıyoruz. WordPress alt yapılı hizmet sağlıyoruz. Firmanızın sektörüne uygun temalar seçiyoruz. Örneğin; Kurumsal, Mizah, Ticaret, Mobil gibi.